Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení podzimní části tréninků a zápasů

14. 11. 2013

Máme za sebou podzimní část zápasů a tréninků, tak se hodí malé zhodnocení :

 

Na trénincích jsme se soustředili převážně naučit kluky herní činnosti jednotlivců, souboj jeden na jedno a také střelbu na bránu, která nám stále dělá problém. Kluky vedeme také k tomu, že gól (i když se na ně pořád hraje) není to nejdůležitější, ale nahrávka nebo dobře provedený osobní souboj má cenu zlata. V mistrovských zápasech jsme kluky dělili do dvou výkonnostně rozdílných týmů, což se nám osvědčilo, právě v bojovnosti a chuti do hry. Utržili jsme pouze jednu prohru a to je pro nás trenéry a kluky skvělý výsledek. Osvědčila se nám nominace na zápasy podle účasti na trénincích a tak v tom budeme pokračovat i nadále v nominacích na turnaje. Na většině kluků je vidět velké zlepšení, jak práce s balonem, osobních soubojích, tak i v začínajícím pohybu bez míče a hlavně si začínají přihrávat. Někteří naši slabší kluci se začínají herně probouzet a je na nich vidět chuť hrát a rvát se o vítězství. Ale bohužel někteří hráči (dají se spočítat na jedné ruce) již delší dobu nevykazují žádné zlepšení a tudíž naše spolupráce nepřináší kýžený efekt. Bude asi na našem zvážení, zda nedat těmto klukům a rodičům šanci, aby si našli ten správný tým a také schopnější trenéry, kteří lépe využijí a zhodnotí jejich fotbalový potencionál. Do našeho týmu přišli noví kluci a velice rychle se zapojili do kolektivu, jak herně tak společensky a z toho jako trenéři máme radost.

Ještě nás čeká s kluky dlouhá cesta ke stálému zlepšování plná překážek, zklamání ale i radosti a vítězství. Věříme, že kvalitním tréninkem z naší strany a co nejlepší tréninkovou docházkou ze strany kluků a vás rodičů, jednoho dne nebudeme kluky výkonnostně dělit.

Na závěr bychom chtěli poděkovat rodičům za podporu svých fotbalistů při cestách na zápasy a tréninky, bez které to určitě nejde a za povzbuzování při jejich velkých zápasech. Děkujeme!!!!!!

 

Jirka a Honza

 

„Nezáleží na tom, kolik gólů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeři, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávají legendami.“