Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidelná docházka

10. 9. 2010

Ti z vás, kteří se už rozhodli, že to s fotbalem zkusí u nás na Aritmě prosím o následující:

1) Pošlete prosím email z adresy, kterou mohu použít pro komunikaci s vámi. Do předmětu napište příjmení a jméno hráče, do zprávy adresu bydliště, jména rodičů + telefonní čísla, popř. tel. čísla těch co budou sportovce doprovázet na tréninky. Rodná čísla zatím nechci, ta přijdou na řadu až při registraci nabo placení příspěvků.

2) Rozmyslete si, kdo by chtěl v mužstvu pomáhat. Bude ještě potřeba: 2.asistent trenéra, vedoucí mužstva, jeden rozhodčí, a pár maminek, které se budou starat o dění v šatně.

3) Tak jako v každém sportu ani zde se neobejdem bez sponzorů. Kdo z vás by se chtěl podílet na chodu mužstva má spoustu možnosí jak nám pomoci. Pomáhat se může jak finančně, tak materiálně. Sponzorům můžem nabídnout reklamu na našich dresech, v nově se rodící AritmaTV, na oficiálnách www stránkách Aritmy www.aritma.cz ( jsou zatím v rekonstrukci) a reklamy na hlavním hřišti.

Ti co se rozhodnou u nás zůstat, s těmi se těším na schůzku 21.9.2010 od 16,30 na hlavní tribuně, ostatním přeji hodně úspěchů v jiném klubu,  popřípadě v jiném sportu.

Martin