Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace ze soustředění 25.8 - 30.8.2013

Den pátý - http://aritma2005.rajce.idnes.cz/

Do dnešního dne nás probudilo konečně sluníčko a tak jsme se rychle nasnídali a hurá na trénink a dokončit soutěž družstev. Po obědě (rajská omáčka s knedlíkem) se někteří kluci šli s trenéry koupat do bazénu. Voda byla prý jako křen. Potom následoval další trénink s fotbálkem a volný program venku. Po večeři následovalo vyhlášení soutěží, zhodnocení soustředění a den jsme zakončili ohněm s opékáním špekáčků. Teď jsou všichni osprchováni a koukají na televizi. Zítra dopoledne kluky čeká ještě poslední trénink, potom balení a oběd. Pro kluky přijeďte mezi 13:00 - 13:30 hod. Všem přejeme krásný večer a zítra na shledanou.

Den čtvrtý - http://aritma2005.rajce.idnes.cz/

Dnešní ráno nám bohužel moc nepřálo, probudili jsme se do mlhavého deštivého dne. Nicméně se trénuje za každého počasí a tak se po snídani vyrazilo na trénink. Dokončovala se ještě soutěž jednotlivců, kde borce čekal vytrvalostní běh. Musím říct, že někteří kluci  se v poslední disciplině "kousli" a předvedli i nemožné. Po obědě (bramborová kaše, kuřecí řízek, okurkový salát) se skládaly puzzle do soutěže družstev. Než se šlo na trénink, tak došlo k rozlosování družstev za vedení kapitánů Vítka, Olega, Marka Salame. Potom se počasí umoudřilo a šlo se  na celoodpolední trénink spojený s fotbalem, soutěžemi a volným programem. Po večeři (rizoto) přišli na řadu  vědomostní soutěže (hádání hádanek, věcí, zvířat.....). Tato soutěž byla náročná jak pro naše borce, tak i pro realizační tým, neboť některé odpovědi byly doopravdy velice zajímavé. Potom přišla na řadu druhá večeře a fandění fotbalistům Viktorie Plzeň u kterého však kluci usínali a nevydrželi ani do konce prvního poločasu. Všem přejem dobrou noc a zase zítra. 

Den třetí -

Po dnešní snídani (párek,rohlík) nás, vlastě kluky čekal další dopolední trénink, dnes zaměřený převážně na práci  s balónem. Myslím si, že trénink dnes všechny bavil, ikdyž únava se už dostavuje. Po obědě (segedínský guláš s knedlíkem) si šli kluci na chvilku lehnout, všichni usnuli, protože je odpoledne čekal krátký trénik  (převážně soutěže a střelba na bránu) a potom zápas s Nýrskem. Na zápas jsme dorazili v 17:00 hod., zápas se hrál od 17.30 hod. Kluky jsme rozdělili do dvou týmů. První tým (Matouš, Honza V., Honza H, Štěpán, Robin, Tobík, Luky Beneda, Jirka, Adam,Filip) vyhrál 6:2. Kluci hráli velice hezký a pohledný fotbal a  pro naši a vaši radost soupeřův trenér tyto kluky nazval bílým baletem.  Druhý tým (Marek, Marko, Oleg, Milan, Patrik, Vítek, Tadeáš, Šimon, Lukáš Babický, Tonda, Honzík Fuksa) prohrál 10:0. Kluci se také snažili, ale už na nich byla více znát únava ze soustředění. Po dnešní večeři  (milánské špagety) a celodenní únavě už všichni v 21:00 hodin šli do postele a okamžitě usnuli. Všem přejeme hezký večer a zítra se zase ozveme.

Den druhý -  http://aritma2005.rajce.idnes.cz/

Po snídani  kluci vyběhli na 2,5 hodiny na trénink, který byl zaměřen na fyzičku a na osobní souboje. Myslím, že kluci dostali celkem zabrat.  K obědu byl smažený sýr a brambor. Nyní kluci jsou na pokojích a hrají různé hry. Odpoledne kluky  čekají soutěže o ceny a potom ještě krátký trénink.

Jedno  soutěžení odpoledne  máme za sebou a další nás čeká. Zítra hrajeme přátelské utkání s místními borci od 17:30 na hřišti v Nýrsku. Dnes všichni kluci ukázali, že  jsou velcí bojovníci a ikdyž na téměř všech byla znát únava z dopoleního tréninku, tak v soutěžích dřeli ze všech sil. K večeři dnes byla výborná kuřecí roláda s rýží, všichni kluci to snědli to posledního sousta. K druhé večeři byla přesnídávka s rohlíkem a piškoty. Teď jsou už kluci umytí a hrají si hry na pokojích. Přejem všem dobrou noc a zítra zase na stránkách na shledanou.

Den první -

Po příjezdu a ubytování všech dětí se šlo na oběd, který všichni snědli  jako malinu (hovězí polévka aguláš s knedlíkem). Potom začalo vybalování a naštěstí se nám počasí umoudřilo a tak kluci vyběhli na hřiště, kde po dvou hodinovém tréninku  na některých byla vidět únava z cesty i z tréninku. Po večeři (dukátové buchtičky s krémem) kluci hráli hry a pak se šlo ještě chvilku ven, kde jsme všichni hráli obýhanou v ping-pongu a na honěnou. Po druhé večeři (jogurt) se šli kluci vysprchovat a chvilku si hráli. Noc proběhla v klidu.